HOMA TEAM

Szkolenia

Od 2008 prowadzimy szkolenia z zakresu oprogramowania CAD 2D oraz 3D na wszystkich poziomach, szkoleń komputerowych wraz z obsługą pakietu Microsoft Office na wszystkich poziomach.  Szkoleń z zakresu e-biznesu, jak również zarządzania projektami, czy też zarządzania celami, ryzykiem. Zajmujemy się również szkoleniami z zakresu tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem róznych technologii.

W ramach podnoszenia kwalifikacji zapewniamy szkolenia z zakresu przygotowywania projektów i wizualizacji 3D dla potrzeb reklamy oraz przemysłu. W ostatnim roku poszerzyliśmy również zakres szkoleń o przygotowanie i wykonywanie wydruków 3D oraz szkoleń z zakresu CNC - CAD -CAM.

Stale rozwijane są również szkolenia z zakresu automatyki przemysłowej i informatyki.

Prowadzimy stałą współpracę z wieloma firmami i instytucjami również jako podwykonawca/partner do prowadzenia szkoleń oraz konsultacji.

Lista firm dla których świadczone były usługi informatyczne lub inżynieryjne w ramach szkoleń i doradztwaKONSTAT, Stowarzyszenie B4, T-MATIC Grupa ComputerplusPrzedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne "Stomil", Firma ANITA TRANSPORT, F.P.U.H Marpis, Biś Computers, CKPiDN Mielec, BMM, JWS Jagielończyk, Biuro Rachunkowe JUVENTA, Pilkington, PGE Dystrybucja, Michał Janas Consulting, Auchan Polska, ISOFT, MK INVEST Sp. z o.o., Myszka s.c., Cerasus Sp. z o.o., Instytut Doradztwa Spółka z o.o., PORTA Sp. z o.o., Grupa Sokrates Sp. z o.o., Econat, Bispol, NGK Ceramics, Dezamet, DBT HZ Sp. z o.o., INVESTMAX Sp. z o.o. Sp. komandytowa, pm2pm, Sotronic Sp. z o.o., ARIMR, NFZ, ATI ZKM Forging Sp. z o.o., EL-CHEM oraz inne…

 

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą wybierz jedną z kategorii:

Oferowane szkolenia

 

 

szkolenia informatyczne